+420 582 388 106
ou@vicemerice.cz
logo Olomocký kraj

fulltext

31. 7. Ignác

Zítra: Oskar
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a spolky > Klub seniorů

Klub seniorů

Klub seniorů, zdraví všechny  seniory v této těžké době. Všem přejeme hodně štěstí, zdraví a veselou mysl. Letos jsme se nemohli často setkávat ,ale přesto jsme měli nějaké akce. Naposledy nás oslovil Klub seniorů z Němčic nad Hanou. 15.9.2020 navštívilo naši obec 31 seniorů z Němčic nad Hanou. Sešli se na OÚ, kde je přivítal starosta pan Novotný a ředitel Domova u rybníka pan Lopéz .Po krátké besedě si prohlédli muzeum. Posezení a seznámení s nimi proběhlo  v místní hospůdce. Se seniory Němčic se setkaly za náš klub  paní Svobodová Jana, Uhlířová Eliška, Mézlová Vlasta, Novotná Anežka, Vránová Vlasta, Trnková Hana, Kalvodová Hanka, Štvrtecká Marie. Kdo měl sílu a chuť, tak si prošel naučnou stezku. Jen je škoda , že jsme se společně nevyfotili. Bylo to příjemně prožité odpoledne. Mezinárodní den seniorů jsme nemohli společně oslavit a tak paní Štvrtecká 1.10.2020 rozdala všem malý dárek.                                                                                                                 

Na závěr máme opět smutnou zprávu, že nás 3.10.2020 náhle opustila dlouholetá členka, přítelkyně, Jana Svobodová. Byla velmi aktivní, pracovitá, obětavá, kamarádská, v její společnosti se člověk nikdy nenudil, bude nám chybět. Čest její památce.

 

Klub seniorů se přihlásil do soutěže GULÁŠVAR 2020.

Dne 13.6.2020 proběhlo v Bloudníku vaření guláše. NÁŠ TÝM - Balherová Jarmila, Konečná Dana, Novotná Alena, Přivřelová Naďa a Štvrtecká Marie vařily SEGEDÍNSKÝ GULÁŠ, který byl první vyprodaný. Získaly 1. místo z 11 týmů. Touto cestou jim děkuji za účast v soutěži, kde strávily několik hodin s úsměvem na tváři. Děkuji

Také děkuji členům panu Kočímu za nachystání dřeva a panu Balherovi za zajištění přístřešku. 

Marie Štvrtecká

 

20200613_135650.jpg